Arama
Tüm Kategoriler
  Menü Kapat

  Agais 6'Lı Karışım Çim Tohumu

  Üretici: Grassamen
  Ürün Kodu: GRS006
  *
  1.305,10 ₺
  1.106,00 ₺
  i h
  Teslim tarihi: 3-5 Gün
  Agais, yaz kış yeşil kalabilme özelliği ile golf sahaları, spor alanları, villa bahçeleri, parklar ve her türlü yeşil alanda kullanabileceğiniz, çevre şartlarına mükemmel uyum gösteren ideal bir çim tohumudur. Özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinde tercih edilen Agais; Yoğun kullanıma ve sık biçime dayanıklıdır. Olumsuz çevre koşullarına ve mantar hastalıklarına karşı toleransı yüksektir. Altı tür içeren bir karışım olan Agais, hızlı ve güçlü bir çıkış göstererek kısa sürede ekildiği alanı kaplar. Kök gelişimi güçlü ve kardeşlenme özelliği yüksektir.
  Gras samen agais kurak ve tuzlu topraklara özel ithal çim tohumunun bir diğer özelliği de sık ve kısa biçilmeye dayanıklı olması, kötü çevre koşullarına dayanıklı olması, mantardan dolayı oluşan hastalıklara karşı toleransının ve direncinin yüksek olması ve en önemli niteliği ise kurak ve tuzlu topraklar için özel üretilmiş olmasıdır. Kök gelişimi yüksek olan bu çim tohumu
  nda kardeşlenme özelliği de çok yüksek olduğundan hızlı çıkış göstermektedir aynı zamanda kısa sürede ekildiği alanı kaplamaktadır.

  Karışım Oranı;

  % 15 Lolium perenne sp.                       
  % 15 Lolium perenne sp.                       
  % 15 Festuca rubra rubra sp. 
  % 40 Festuca arundinacea sp. 
  % 10 Festuca rubra comutata sp.
  %   5 Agrostis tenius sp.
   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *