Arama
Tüm Kategoriler
  Menü Kapat

  Donmaz Suluk - Yedek Top

  209,60 ₺
  467,80 ₺
  i h
  Bu suluklar hem ahırlarda hem de meralarda farklı biçimlerde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır.
  Verimli kullanım için yaklaşık 20 cm yükseltilerek zemine montel edilmek üzere tasarlanmışlardır. Suluklarda zemine kurulumu sağlamak üzere bir conta ve su girişini sağlayan boruyu saran bir yalıtım borusu bulunmaktadır.

  Arka kısımda zıvana ve geçme, ön kısımda çeyrek dönüşlü kilit bulunmaktadır. Suluğu açmak için herhangi bir alete gerek yoktur.
  Su deposu temizlik ve boşaltmayı sağlamak amacıyla yeni geniş çaplı (90 mm) tıpa sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem dışarıdan erişime olanak sağlar. Kullanımı ve yerleştirilmesi çok kolaydır.
  Besleme hortumu ile iletildiğinden su kaynağı doğrudan POLYTHERME’e bağlanabilir.
  3 ila maksimum 5 bar basınç altında çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.
  Su rezervinin derivasyonu ile çalışan bir temizleme sistemi suluğun içine yerleştirilmiştir.
  Dakikada 32 litre su akışı sağlayan LA GÉE şamandıraya sahiptir.
  Su akımını kesmeye yarayan bir sisteme sahiptir.
  Alt kısmında ½’lik erkek giriş bulunmaktadır.

  POLYTHERME suluklarda su seviyesini sabit tutmaya yarayan bir mekanizma bulunmaktadır. Ortalarında dayanıklı geniş bir roto-kalıplı polietilen su deposu bulunacak şekilde tasarlanmışlardır. Büyükbaş hayvanların vücut yapılarına uygundurlar. Bu suluklar yalıtılmışlardır; bu nedenle suyu yüksek sıcaklık altında uygun sıcaklıkta tutarken, dondurucu sıcaklıklarda suyu doğal zemin ısısında (3°C ile 5°C arası) muhafaza ederler. Son teknoloji ürünü poliüretan köpük ile yalıtılmışlardır. Donmaya karşı son derece dayanıklı olup, -30°C’ye kadar herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç duyulmadan kullanılabilmektedirler.
  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *