Arama
Tüm Kategoriler
  Menü Kapat

  Floral K 12-5-35 + ME (TOZ)

  Ürün Kodu: cfyg04
  *
  215,00 ₺
  165,00 ₺
  i h
  Teslim tarihi: 3-5 Gün

  FLORAL K 12-5-35 + ME

  EC FERTILIZER
  NPK GÜBRESİ HARMANLANMIŞ

  Garanti Edilen İçerik (W/W)
  Toplam Azot (N) %12
  Nitrat Azotu (N) %10
  Amonyak Azotu (N) %2
  Suda çözünür Fosfor PentaOksit (P2O5) %5
  Suda çözünür Potasyum Oksit (K2O) %35
  Suda çözünür Bor (B) %0,1
  EDTA şelatlı suda çözünür Mangan (Mn) %0,1
  EDTA şelatlı suda çözünür Çinko (Zn) %0,1
  EDTA şelatlı suda çözünür Bakır (Cu) %0,1
  Fiziksel Bilgiler
  pH 4 - 5 (%10 çözeltide)
  EC 2,040 mS/cm (1gr/lt)

  ÖZELLİKLER

  Floral K, özellikle tüm dekoratif ve tarımsal mahsullerin geç biyolojik aşamaları için belirtilen bir yaprak emilim preparatıdır. NPK oranı, hafifçe potasyum lehinedir ve yüksek dengeli olan eser elementleri, bitkilerin üretim döngüsünün tam olarak etkin bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. İçerdiği besin maddelerinin yüksek saflığı ve kalitesi, ürünün tam çözünürlüğünü ve düşük tuzlu çözelti elde etmeyi sağlar.
  FLORAL K kullanımı, tüm ürünler için uygundur ve özellikle kış stazlarından önce ve nihai bitkisel uygulamalara önerilir, örn. Bitkilerin gövdelerini, köklerini ve yumrularını besinsel maddeler ile zenginleştirdiklerinde, meyvelerinde mükemmel bir olgunlaşmayı ve dekoratif bitkilerde ise taç yaprak renklerini zenginleştirmeyi sağlar.
  FLORAL K’nın, yağlı bitkilerdeki yağın, pancar ve üzümdeki şeker seviyesinin değerlendirilmesinde ve meyvelerde daha derin renkler, aroma ve koku sağlama konusunda, üretim kalitesi üzerinde yararlı bir etkisi vardır.

  UYARILAR

  Kapalı alanlarda (seralar, tüneller vs) doz 200g/hl su (%0.2)’yi geçmemelidir. Yaprak uygulamaları günün en serin saatleri sırasında yapılmalıdır.

  UYUMLULUK

  Floral K, beyaz yağlar, yağ bazlı böcek öldürücü ilaçlar ve yüksek alkalin reaksiyonu ile tüm preparatlar istisna olmak üzere, CIFO ürünleri ve zirai ilaçlar ile önerilen dozda karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını her zaman tavsiye ederiz.

   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *