Arama
Tüm Kategoriler
  Menü Kapat

  Granserra 4-8-16 (SIVI) (20 Kg)

  Ürün Kodu: cfdsg17
  721,00 ₺
  627,00 ₺
  i h
  Teslim tarihi: 3-5 Gün

  GRANSERRA 4-8-16

  EC FERTILIZER
  NPK GÜBRE ÇÖZELTİSİ 4-8-16

  Garanti Edilen İçerik (W/W)
  Toplam Azot (N) % 4
  Üre Azotu (N) % 3
  Nitrik Azot (N) % 1
  Suda çözünür Fosfor Pentaoksit (P2O5) % 8
  Suda çözünür Potasyum oksit (K2O) % 16
  Fiziksel Bilgiler
  pH 7-8
  EC 0,439 mS/cm (1g/lt)

  ÖZELLİKLERİ

  GRANSERRA 4-8-16 özellikle korunan ürünlerin (fidelikler, çiçek seraları, sera bahçeleri) besin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bu ürün yüksek gübreleme gücüne sahip olup, içeriğinin yüksek saflığı, düşük tuzluluğu, tam emilim kapasitesi ile bitkiye hızlıca ve mükemmel bir şekilde ulaşım sağlayacak şekilde karakterize edilmiştir. GRANSERRA 4-8-16 ürün kalitesini arttıran, özellikle lezzetli sebzeler, zengin çiçekli kompakt bitkiler, yoğun ve parlak renkli taç yaprakları elde edilmesini sağlayan özel bir makro element içeriğe (NPK 1:2:4) sahiptir. Sıvı yapısı sayesinde besleme hazırlıklarını kolaylaştırır ve iyi sonuçlar alınmasını sağlar.
  Bu ürün damlama sulama ile vejetatif döngünün son aşamaları boyunca kullanmak için uygundur. Ayrıca yapraktan da uygulanabilir.

  UYARILAR

  Korunmuş alanlarda (seralar, tüneller vs ) yaprak uygulama dozajı her 100 lt su (%0,15) içerisinde  150 gr’ı aşmamalıdır. Yaprak uygulamaları günün serin saatlerinde yapılmalıdır.

  UYUMLULUK

  Granserra 4-8-16 beyaz yağlar, yağ bazlı insektisitler, Phosethyl-Al, Dodin, Triforin, ürünler istisna olmak üzere CIFO ürünleri ve zirai ilaçlarla karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını her zaman tavsiye ederiz.

   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *