Arama
Tüm Kategoriler
  Menü Kapat

  LOKUM F1 Kavun Tohumu (Ananas)

  Üretici: YÜKSEL TOHUM
  Tarla, tünel, erkenci, çıtırlık çok iyi, 2-2.5 kg.
  Ürün Kodu: yhtkvnt05
  *
  21,60 ₺
  10,00 ₺
  i h
  Teslim tarihi: 3-5 Gün

  Doğanın bize sunduklarına bakınca hayran kalmamak mümkün mü? Doğanın her bir zerresi büyüyor, değişiyor, başka biçimlerde karşımıza çıkıyor. Bir tohum güzel bir kavuna dönüşüyor. Kavuna dönüşürken o, bir çocuğu büyütür gibi biz, doğa ananın kavunu büyütmesini izliyoruz.

  Lokum Kavun Tohumu da öyle büyüyüp serpilirken, çeşitli anlamlar çıkarabileceğimiz kadar etkileniyoruz. Emeği, umudu, birbiri ile harmanlanmış onca meseleyi görüyoruz kavun büyürken. Suyu az olsaydı ne olurdu, güneş olmasaydı ne olurdu, emeği zamanında ve ölçüsünde tutmasaydık gelişir miydi? Size kavun tohumu veriyoruz, sizin ayırmayı uygun bulduğunuz bütçe karşılığında. Ama o tohum size sadece bitkisini ve meyvesini vermekle kalmıyor. Büyük bir hayat dersi olarak dikiliyor karşınızda bazen, bazen hayatın herhangi bir alanında karşılaştığınız sorunun cevabını verebiliyor. Sadece var olmakla, sadece kendini gerçekleştirmekle ne çok şey anlatıyor.

  Ananas kavun familyasından Lokum Kavun Tohumu, sarı-turuncu renge sahip, kabuğu çıtırlı olan, aroma ve tat bakımından oldukça iyi bir meyveye dönüşüyor. %100 doğal tohumdan ağırlığı 2-2,5 kg’a ulaşan meyvesini afiyetle yemenizi dileriz.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
  BT KİBAR (OTURAK FASULYE) Fasulye Tohumu
  CRIMSON SWEET Karpuz Tohumu

  CRIMSON SWEET Karpuz Tohumu

  16,20 ₺ 12,50 ₺
  ANANAS Kavun Tohumu

  ANANAS Kavun Tohumu

  16,20 ₺ 12,00 ₺
  GEDİZ F1 Kavun Tohumu (Galya)

  GEDİZ F1 Kavun Tohumu (Galya)

  Sera, tünel, tarla, iri meyveli, 3 kg
  21,60 ₺ 10,00 ₺