Arama
Tüm Kategoriler
  Menü Kapat

  Maestrowin Vetguard PV Sağım Öncesi Meme Daldırma 5 kg

  170,80 ₺
  381,30 ₺
  i h
  Sağım öncesi direkt olarak kullanılan, mastitis oluşumunu önleyen hijyenik meme bakım sıvısıdır.

  Ürün Avantajları:
  İçeriğindeki gliserin sayesinde meme başını nemlendirir ve yumuşak esnek yapı kazanmasını sağlar. Deriyi tahriş etmez. Bileşiminde bulunan iyodun hızla yayılımı sayesinde olası enfeksiyonları önler ve ekstra koruma sağlar. Mastitise yol açan bakterilere karsı etkilidir. Sağım sırasında meme içine girebilecek bakteri yükünü azaltır. Memeden memeye bulaşma riskini önler. Süt verimliliğini ve kalitesini arttırır. Kullanıma hazırdır.

  Kullanım Alanları:
  Veterinerlik sektöründe sağım inekleri, koyun, keçi vb. gibi hayvanların sağım sonrasında meme başlarının mastitis gibi bakterilerin yol açtığı hastalıkların önlenmesi için kullanılır.

  Kullanım Şekli:
  Sulandırmadan, direkt olarak meme basına uygulanır. Uygulama esnasında özel köpük yapan daldırma kabı veya köpük tabancası kullanılır. Kullanımdan önce meme başındaki kirlerin giderilmesi önerilir.
  Daldırma kabı ile uygulamada; hayvanın memesi kaba daldırılır ve bir kaç saniye bekletilir.
  Sprey tabancası ile uygulamada; tuygun köpük oluşturularak hayvanın memesi köpük ile kaplanır. Bir kaç saniye bekletildikten sonra memeler silinerek kurulanır. Bu işlem her sağım öncesi tekrarlanmalıdır.Her uygulamada taze yenilenmiş solüsyon kullanıldığından emin olunuz.

  Ağırlık: 20 kg
  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *