Arama
Tüm Kategoriler
  Menü Kapat

  Natura 6'Lı Karışım Çim Tohumu

  Üretici: Grassamen
  Ürün Kodu: GRS009
  *
  1.497,40 ₺
  1.269,00 ₺
  i h
  Teslim tarihi: 3-5 Gün
  Piknik alanlarında, oyun alanlarında ve eğimli alanlarda kullanılan sert kış şartlarına, kuraklığa, basılmaya ve çiğnenmeye son derece dayanıklı gür ve yeşil alan meydana getiren bir karışımdır. Natura aynı zamanda atların ve tüm çiftlik hayvanlarının gezinebileceği ve yemlenebileceği alanların tesis edilmesinde de kullanılabilir. Hızlı gelişme özelliği sayesinde yıllık kuru ve yeşil ot verimi çok yüksektir.
  Gras Samen Natura ege ve akdeniz iklimi için üretilmiş olan 6'lı ideal karışıma sahip çim tohumu piknik alanlarında, oyun alanlarında ve eğimli olan alanlarda özellikle kullanılan, sert kış şartlarına, kuraklığa, basılmaya, çiğnenmeye  son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan gür ve yeşil alan meydana getiren etkili bir karışımı olan çim tohumudur.
  İçerisinde bulunan türlerin zorlu iklim koşullarına ve hastalıklara karşı yüksek dayanıklılığı sayesinde oldukça uzun ömürlü kullanım imkanı onlan gras samen natura çim tohumu özellikle kokteyl, düğün, piknik gibi kır aktivitelerinin yapıldığı, çim örtüsünün yoğun şekilde kullanıldığı alanlar için ideal olan çim tohumu türüdür.

  Karışım Oranı;
   
  % 20 Lolium Perenne sp.
  % 5 Trifolium Repens
  % 20 Festuca ovina sp.
  % 15 Agropyron cristatum sp.
  % 25 Festuca arundinacea sp.
  % 15 Dactylis glomerata sp.
  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *