Arama
Tüm Kategoriler
  Menü Kapat

  PEKBAL F1 Domates Tohumu (Oval kiraz, tane hasat)

  Üretici: YÜKSEL TOHUM
  15-20 gr. erken, renk iyi, çatlama yok, tek sezon, güzlük, baharlık (TYLCV)
  Ürün Kodu: yhtdt19
  *
  75,70 ₺
  46,00 ₺
  i h
  Teslim tarihi: 3-5 Gün

  Tamamen doğal olan domates tohumlarını büyük bir özen ve ihtimamla geliştirilen, Pekbal Kırmızı Çeri Domates Tohumu’i evinize getiriyoruz. Doğanın cömertliğine hayran bıraktığı, bol meyve veren domates tohumları hobi bahçenizde bolluğu ve bereketi en derinden hissetmenizi sağlayacak.

  Oval biçimdeki bu kiraz domates tat ve aroma bakımından çok üstündür ve yemekten keyif alacağınız bir üründür. Cemal Süreyya’nın “kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı” diyerek mutluluğun tarifini verdiği dizelerinde bahsettiği kahvaltı sofrası domatessiz düşünülebilir mi?

  Pekbal Kırmızı Çeri Domates, doğanın sunduğu güzelliklerden sadece biri. Her bir salkımında 20 ila 30 arası meyve veren Pekbal’ın raf ömrü de uzun. Dalından kopardıktan sonra uzun süre tazeliğini koruyor.

  %100 yerli sermaye, %100 doğal, %100 ilgi, emek ve sevgi ile gelişen Pekbal Kırmızı Çeri Domates Tohumu, hobi bahçenizin en albenili, rengi ile en çok yanına çağıran bitkisi olmaya aday… En canlı, en tatlı kırmızısı ile albenili Pekbal kendini sergilemeye meraklıdır, sofradaki sunumu için çok özen göstermenize gerek bile kalmayacak. Pekbal Kırmızı Çeri Domates Tohumu’nu en elverişli şekilde yetiştirmeniz için her daim yardımcı olacağız.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *